search slide
search slide
pages bottom
Hakkımızda

Hizmet Anlayışımız:

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında perdekor; günceli yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Bünyesinde yeralan markaları alternatif çözümler üreterek sunmak dışında, müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de özenle vermektedir.

Firmamız perde ile ilgili akıllarda oluşabilecek tüm sorulara ve kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara, hizmette kaliteden ödün vermeden cevap vererek bir adım öne çıkmayı amaç edinmiştir.

Ölçü : Firmamız İstanbul ili sınırları içerisinde ücretsiz keşif, ölçü ve projelendirme hizmeti vermektedir. Ekibimiz, ölçü alınacak mekana istenilen perde örnekleri ,çeşitleri ve numuneleri ile birlikte gelmektedir. Perdekor, deneyimli ve profesyonel ekibi ile ölçü sırasında mekanınıza en uygun perdeyi yerinizinde, durumunu dikkate alarak size tavsiye eder.

Montaj : Perdekor bütün mekanizmalı perde ve aksesuarlarının montaj hizmetini vermektedir. Firmamız satış dışında sadece montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca taşınma sırasında perdelerinizi yeni yerinize en uygun şekilde uyarlayarak montaj hizmetini de sunmaktayız.

Tamirat : Firmamızdan almış olduğunuz mekanizmalı tüm ürünler 1 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan perdelerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır.Perdekor, firmamızdan almamış olduğunuz ürünlerin tamirat ve bakımlarının yapılmasında da sizlere yardımcı oluyor.

Temizlik : Perdekor,kirlenen perde sistemlerinizin temizlenme hizmetini veriyor.Firmamız jaluzi perdelerin yıkamasını; stor,dikey gibi perdelerin mekanizması sabit kalmak üzere kumaşlarının değişimini; katlamalı perde, balon perde, pano perde gibi kumaş perdelerin kuru temizlemesini yapmaktadır.