search slide
search slide
pages bottom
Duette Perdeler

Duette Perdeler modern mekanlarda kullanabileceğiniz görüntüsü ve kullanım alanları itibari ile plise perdelere benzeyen bir üründür.Duette perdeyi plise perdeden ayıran en önemli özellik perdenin toplanmasını sağlayan çekme iplerinin görünmemesidir.Perde, yandan görünüş itibarı ile petek şeklinde altıgen dilimlerden oluşur.İpler dilimlerin içinden geçtiği için görünmez.

Duette perdelerde güneşe ve ışığa karşı koruma sağlayan black-out kumaş seçenekleri mevcuttur.Koleksiyonunda alev almaz kumaşlar içerir.Yangın güvenliğinin önem taşıdığı iç mekanlar,ofisler,restoranlar okul ve kamu binaları gibi yerler için tercih edilebilir.
Duette perdelerin yere kadar yüksekliği fazla olan camlarda kullanım perdenin toplanmış kalınlığının az olması sebebi ile tercih sebebi olabilir.Duette perdeler en fazla 300 cm eninde üretilebilir.Toplamda 5 m2 ye kadar kullanımı uygundur.

Duette perdeler oldukça fazla renk ve deselerde seçeneklere sahiptir.Hayalinizdeki atmosferi yaratmanıza yardımcı olacak üst düzeyde mahremiyeti sağlayan kumaş alternatifleri mevcuttur.
Temizliği kolaylıkla yıkanarak yapılabilir.Perde sökülerek küvette su ile yıkanabilir.