search slide
search slide
pages bottom
Zebra perdeler

Zebra Perdeler görünüm itibariyle zebra derisi deseninden yola çıkılarak isimlendirilmiş çift amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapan perdelerdir.Zebra perde çalışma sistemi olarak stor perde sistemi gibi çalışır. Kumaşındaki çizgiler modern mekanlarda kullanımını sağlar.

Perdenin standart aralıklarda tül ve kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması özelliğidir.Mekanizması stor sistemi gibi zincir kumanda ile kontrol edilir. Önlü arkalı çift kumaş kullanıldığından  bu özellik perdeyi aşağı yukarı hareket ettirdiğimizde tül kısmının kumaş kısmına denk gelmesi sayesinde örtücülük sağlamış oluruz.

Perdenin mekanizması isteğe göre gizli özel kutusuna yerleştirilebilir.Bu sayede kartonpiyer olmayan alanlarda şık bir görüntü sağlamış oluruz.

Fiyatları önlü arkalı çift kumaş kullanılmasından dolayı stor perdelere göre daha yüksektir. Zebra      perdeler evinize veya ofisinize uygun özel ölçülerde hazırlanarak  uygulaması   yapılır.

Zebra perde modelleri ve renkleri

————————————————————————————————————————————————–

Sayfamızda en çok aranan; Zebra perde modelleri,Desenli zebra perde,Pileli zebra perde,Baskılı zebra perde,İstanbul desenlizebra perde,Çocuk odası zebra perde modelleri,Genç odası zebra perde modelleri,Screen zebra perde,Kadıköy yakası zebra perde,karartma zebra perde,göztepe perde,Erenköy perde,Bostancı perde,Ataşehir perde